İade ve Değişim Koşulları

TESLİMAT

https://www.diclepolat.com'dan vermiş olduğunuz siparişler 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verilince kargo takip numarası siparişinizdeki telefon numarasına mesaj olarak gelecektir. Ortalama teslimat süresi 3-4 iş günüdür. Teslimat süresi kargo firmasının yoğunluk durumuna göre değişebilir. Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız. 

Bir ürünün iade olarak kabul edilmesi için ne gerekiyor ?

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve üründe herhangi bir deformesinin olmaması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün aksesuarları varsa hediyesi ile beraber(zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir. İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

  • Kullanmadığınız ürünü 14 iş günü içerisinde fatura üzerine iade sebebinizi yazıp Yurtiçi Kargo  ile 196665937 anlaşma koduyla iade olarak gönderebilirsiniz.
  • Kargo firmasında iade yaparken herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
  • Ürün bize ulaşıp onaylandıktan sonra tarafınıza sms olarak bilgisi gelecek olup 80 tl olan kargo ücreti tarafınızdan düşülerek iadeniz kart veya ibanınıza yatırılmaktadır.
  • Değişimlerde geliş-gidiş kargo ücreti Alıcı Müşteriye aittir.

(İade işlemlerinde banka komisyonları, kargo ücreti vb. işlemlerin iadesi yapılmamaktadır.)
 

AKSESUAR ÜRÜNLERİNDE İADE YOKTUR (Gözlük, telefon kılıfı, eldiven, şapka, kemer vb.)

 

Ürün tadilatı mümkün müdür ?

Satın almış olduğunuz ürünle ilgili yasal süre olan 3 ay içerisinde yaşadığınız sorunlarda tarafımıza ürünün görselini iletmeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz ürün tadilata uygun olduğu taktirde onarımı sağlanıp tarafınıza gönderim yapılmaktadır fakat tamir edilemeyecek derecede deforme olmuş ürünlerde tadilat garantisi yoktur.Tadilat için göndereceğiniz ürünlerde faturanızın üzerine şikayetinizi belirtip yukarıda bulunan ' Online olarak alınan ürünler nasıl iade edilir ' kısmını okuyarak gönderim sağlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR